Festival Lab / TIFF Festival 2018
Festival Lab jest przestrzenią współpracy między widownią, artystami, firmami, a także wolontariuszami.
Gdzie?
Studio Biura Wystaw Artystycznych (BWA) we Wrocławiu
Ruska 46a, 50-079 Wrocław
Kiedy?
6 września 2018
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
TIFF Collective

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na Festival Lab, który odbędzie się już od 6-go i potrwa do 16-go września 2018 roku - kooperacyjna przestrzeń. Wydarzenie będzie miało miejsce w galerii, o nazwie Studio BWA, znajdującej się we Wrocławiu, przy ulicy Ruska 46 a, na jej drugim piętrze.

Festival Lab jest przestrzenią współpracy między widownią, artystami, firmami, a także wolontariuszami. W galerii, do której Was zapraszamy zostanie utworzone laboratorium przeznaczone, by eksperymentować z fotografią oraz drukiem, jak również z łączeniem różnych technik, aby zdobywać nowe doświadczenia, przekazywać opinie i zaprezentować efekty swej pracy. Festival LAB jest też redakcją festiwalowego zina, który jest wydawany razem z widownią w granicach naszych warsztatów z Oficyną, o nazwie Peryferie. Odbędą się także w przestrzeni fotograficzne zajęcia współtworzone ze świetnymi producentami sprzętu, a także z innymi artystami.

Zatem Festival Lab odbywał się będzie w atmosferze nieformalnej studyjnej, w którym poza testowaniem, eksperymentowaniem i tworzeniem można będzie wypocząć w bałaganie, ale iście kreatywnym płynącym od papierów, lamp fotograficznych, kserokopiarek, aparatów fotograficznych, jak również wygodnych puf, roślin oraz leżaków.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Projektem scenografii zajął się Fabien Lédé, natomiast partnerami są: galeria Studio BWA we Wrocławiu, Oficyna Peryferie oraz EPSON Polska. Wydarzenie jest bezpłatne. Organizatorem jest zaś TIFF Collective.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl