Feel - koncert
Grupy Feel specjalnie nie trzeba Państwu przedstawiać. Chłopaki grają razem już od dziesięciu lat.
Gdzie?
Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław
Al. Karkonoska 8, 53-015 Wrocław
Kiedy?
27 kwietnia 2019 od 19:00
Za ile?
75 zł

Charyzmatyczni i przebojowi. Radio Wrocław bardzo serdecznie zaprasza Państwa na koncert dobrze Wam znanej formacji Feel, który odbędzie się już 27-go kwietnia 2019 roku, we wrocławskiej Sali Koncertowej Radia Wrocław imienia Jana Kaczmarka - TV Wrocław, Aleja Karkonoska 8. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 75 złotych.

Grupy Feel specjalnie nie trzeba Państwu przedstawiać. Chłopaki grają razem już od dziesięciu lat. Formacja została założona w roku 2005, w maju przez słynnego Piotra Kupichę. Na początku tworzyli duet, pod nazwą: Q2 - Kupicha i Michał Nowak (basista). Później w skład formacji weszli: Łukasz Kożuch i Michał Opaliński, a ich szyld zmieniał się na przestrzeni czasu w: Q3, Q4, jak również Kupicha Band. Ostatecznie, jak wiemy stali się zespołem Feel.

Formacja ma na swoim koncie liczne nagrody, jak między innymi: Telekamery, Bursztynowy słowik, Super jedynki, Słowik Publiczności oraz wielkie przeboje, jak na przykład: "Jak anioła głos", czy "Jest już ciemno". Ich najnowszy hit, nosi tytuł: "Swoje Szczęście znam" potwierdza, iż formacja wciąż trzyma dawną formę, zaś na nasyconym mocno muzycznym rynku Feel jest ważnym zespołem pop-rockowym.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl