Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Feed The Fire, Fan The Flame 2018 - Protokultura

Feed The Fire, Fan The Flame 2018 - Protokultura
 
Voodoo Club w Warszawie to punkt na trasie koncertowej formacji Blaze of Perdition, która odwiedzi w lutym aż dziesięć polskich, litewskich i słowackich miast.
gdzie?Voodoo Club
Al. Prymasa Tysiąclecia 48A, 01-242 Warszawa
kiedy?9 lutego 2018 od 19:00
za ile?40 zł

Voodoo Club w Warszawie to punkt na trasie koncertowej formacji Blaze of Perdition, która odwiedzi w lutym aż dziesięć polskich, litewskich i słowackich miast. Formacja podróżuje w towarzystwie Domu Złego i grupy In Twilight’s Embrace. Blaze of Perditionn, In Twilight's Embrace, Dom Zły spotkają się na wspólnym koncercie już 9 lutego. Na scenę przy alei Prymasa Tysiąclecia 48a wchodzą o godzinie 19:00. Serdecznie zapraszamy!

Info o zespołach:
Blaze of Perditio – Polska, black metal.

Po wydanym trzy lata temu albumie „Near Death Revelations”, formacja Blaze of Perdition dołączyła do grona znamienitych reprezentantów black metalu w Polsce. Nowa płyta „Conscious Darkness” najprawdopodobniej wyniesie zespół z Lublina na kolejny poziom oraz pomoże mu ugruntować pozycję w ekstraklasie gatunku. Kreatywność, świadomość oraz wizja – to cechy formacji Blaze of Perdition - kapeli,która dała się poznać Europie w trakcie listopadowej trasy, którą przebyli u boku grupy Ulcerate. To najlepszy moment, by przypomnieli sobie o nich polscy fani oraz miłośnicy black metalu z sąsiednich krajów.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

In Twilight's Embrace - Polska, death metal

Grupa we wrześniu ubiegłego roku wydała album zatytułowany „Vanitas”. Stał się on świadectwem dokonującej się transformacji w strukturach i sercu formacji. Kawałki, które realizują zamierzenia metalu śmierci nadal pełne są wyrazistych brzmień, lecz tym razem położono nacisk na klimat towarzyszący kompozycjom oraz swoistą dosadność. Poznaniacy maja skłonność do popadania w w stronę "czarnych klimatów", ostatnie realizacje przekonują, że trupi klimat ostatniego wydawnictwa daje się poznać ze zdwojona siłą podczas koncertów.

Dom Zły - sludge/post/black Polska

To jeden z najbardziej intrygujących debiutów, które pojawiły się w ubiegłym roku na krajowej, niezależnej scenie. Artyści czerpią garściami z przeróżnych stylizacji. W poszukiwaniu inspiracji sięgają do hardcore punk, black metal, post. Pozycja zespołu został ugruntowana wydaniem mini albumu, który ujrzał światło dzienne dzięki wydawnictwu Unquiet Records. Wydawnictwo to stanowi zapowiedź pełnowymiarowej edycji, która ukaże się w tym roku.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl