Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Farben Lehre - koncert

Farben Lehre - koncert
 
Od trzynastu lat organizatorem koncertów jest Wojciech Wojda, a Farben Lehre to główny wykonawca dużej trasy klubowej Punky Reggae Live.
gdzie?Mechaniczna Pomarańcza
Do Studzienki 61, 80-227 Gdańsk
kiedy?17 września 2017 od 19:00
za ile?30 zł

Mechaniczna Pomarańcza w Gdańsku zaprasza 17 września na koncert formacji Farben Lehre. Grupa pojawiła się na scenie w 1986 roku. Od tego czasu wydali już dziewięć albumów studyjnych, jedną koncertówkę, trzy wydawnictwa, które miały charakter kompilacji, a także dwie płyty DVD.

W 1990 otrzymali tytuł laureata podczas Festiwalu w Jarocinie. Pierwszy album Farben Lehre "Bez pokory" ujrzał światło dzienne w roku 1991. Do 2015 formacja wydała aż dziesięć albumów studyjnych, trzy albumy DVD, jedną "koncertówkę", archiwalne nagrania skumulowane pod nazwą "Garażówka", a także sporo kompilacji (ostatnia ukazała się z okazji trzydziestopięciolecia istnienia grupy). Od wielu lat muzycy z Płocka koncertują na scenach w Polsce. Rekordowy okazał się 2014 rok, kiedy to wystąpili na stu pięciu scenach. Były to zarówno sceny w dużych oraz małych miastach. Od trzynastu lat organizatorem koncertów jest Wojciech Wojda, a Farben Lehre to główny wykonawca dużej trasy klubowej Punky Reggae Live. Trasa w każdym roku, wspólnie z zaproszonymi grupami, odwiedza kilkadziesiąt największych scen w miastach niemal w całej Polsce. Są to, między innymi Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk, Poznań, Katowice, Szczecin, Lublin, itp.

Jubileusz trzydziestolecia, który miał miejsce w 2016 roku, Farben Lehre obchodzili serią udanych koncertów, a rok temu, we wrześniu, ukazało się trzypłytowe wydawnictwo zatytułowane "Trzy dekady". Album składał się z dwóch płyt cd oraz płyty dvd. Zespół zadbał również o prezent dla swoich miłośników i sympatyków. W ramach niespodzianki zaprezentował na jednym z krążków materiał akustyczny.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Zapraszamy serdecznie do Mechanicznej Pomarańczy! Na scenie przy ulicy Do Studzienki punktualnie o 19:00 pojawi się Gość Specjalny: Farben Lehre.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl