Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Fajer szanty dla koneserów - koncert

Fajer szanty dla koneserów - koncert
 
Dysponuje narzędziami, jak między innymi wspaniała konferansjera, świetny kontakt z publicznością, a także żywiołowe, najczęściej zaimprowizowane śpiewanie najlepiej znanych szantowych utworów.
gdzie?Korsarz Tawerna Żeglarska
Gostyńska 45, 01-165 Warszawa
kiedy?16 października 2017 od 20:00
za ile?bezpłatnie

Gitarzysta oraz wokalista wykonujący szanty. Frajer, bo o nim właśnie mowa jest liderem formacji, pod nazwą Kapela Spod Stołu. Jego wyposażenie ogranicza się do zwykłej koszulki w paski oraz obywatelskiej postawy. Ma on za zadnie, aby rozbawić i rozśpiewać dużą ilość słuchaczy, w krótkim czasie i podejmując najmniejsze straty. Dysponuje narzędziami, jak między innymi wspaniała konferansjera, świetny kontakt z publicznością, a także żywiołowe, najczęściej zaimprowizowane śpiewanie najlepiej znanych szantowych utworów.

Frajer bowiem występuje najczęściej na różnych imprezach kojarzących się z żeglarstwem oraz z wodą, w całym kraju. Jego okres żerowania można określić na kilkanaście już lat, jak również na więcej niż tysiąc występów. Wokalista nie wydaje krążków, ponieważ jest zdania, że nic nie może się równać występom na żywo.

Frajer występuje w każdy z kolei trzeci poniedziałek w miesiącu, w warszawskim Korsarzu Tawernie Żeglarskiej. Na najbliższy koncert zapraszamy już 16-go października 2017 roku, od godziny 20:00. Wydarzenie bezpłatne. Jego program nazywa się "Szanty dla koneserów". Będą Państwo mieli jedyną i niepowtarzalna okazję, aby w ten wieczór posłuchać także pieśni, jakich zaznaliście w dzieciństwie, ale już zdążyliście zapomnieć. To będzie idealna wręcz okazja dla wilków oraz wilczyc morskich, żeby wspomnieć stare, dobre czasy.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl