Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Exodus Festival 2018

Exodus Festival 2018
 
Pragniemy zainspirować ludzi, by wyszli poza granice swego dotychczasowego myślenia oraz przyzwyczajeń, do poszukiwania wciąż nowych możliwości i do rozwoju własnego.
gdzie?Ergo Arena Gdańsk
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk
kiedy?2 lutego 2018 od 20:30
za ile?40 zł

Exodus Festiwal występował wcześniej pod nazwą Zjazdu Zimowego. Jest to wydarzenie organizowane od roku 1997. Wydarzenie jest niezwykłe, ponieważ potrafi połączyć w sobie różne elementy festiwalowe z elementami konferencyjnymi. Głównym celem Festiwalu nie jest, rzecz jasna, wykreowanie pustej i nic nie znaczącej religijności, raczej zachęcenie by podjąć wyzwanie, żeby nawiązać dobrą relację z naszym Stwórcą. Zaprosimy zatem wszystkich chętnych, a w szczególności młodych ludzi, na cztery dni, które wypełnimy Wam istotnymi informacjami oraz treściami, ujętymi w bardzo nowoczesną formę. Wszystko to stworzy klimat wprost niepowtarzalny.

Pragniemy zainspirować ludzi, by wyszli poza granice swego dotychczasowego myślenia oraz przyzwyczajeń, do poszukiwania wciąż nowych możliwości i do rozwoju własnego. Zachęcimy Państwa, by spróbować zmienić swoją mentalność oraz do stania się odważnymi w kreowaniu rzeczywistości, która znajduje się wokół Was. My pomagamy odnaleźć cel, jednocześnie wyposażamy we wszystko co niezbędne do życia, by go osiągnąć. Festiwal Exodus Conf to czas, który wzbogaci Was wszystkich o ciekawe wspomnienia, jak również o marzenia oraz świeżą energię, by działać.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 2-go lutego 2018 roku, do gdańskiej Ergo Areny, znajdującej się przy Placu Dwóch Miast 1. Zaczynamy o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl