Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Ewa Bem- koncert kolęd

Ewa Bem- koncert kolęd
 
Ewa Bem jest bez wątpienia piosenkarką, którą można wpisać na listę tych najwybitniejszych.
gdzie?Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław
Al. Karkonoska 8, 53-015 Wrocław
kiedy?6 stycznia 2018 od 18:00

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do wspólnego kolędowania z niesamowitą artystką Ewą Bem. Ewę Bem znamy z niepowtarzalnego, ciepłego głosu, scenicznej charyzmy i wielkiej autentyczności. Już 6.01.2018 roku o godzinie 18.00 w Sali Koncertowej Radia Wrocław imienia Jana Kaczmarka- TV Wrocław, wspólnie będziemy mogli kolędować z Ewą.

Ewa Bem jest bez wątpienia piosenkarką, którą można wpisać na listę tych najwybitniejszych. W Polsce w towarzystwie jazzowym Bem zyskała sobie tytuł pierwszej Damy Polskiego Jazzu. Jej wielka kariera miała swój początek w zespole Bemibek, który to na tamte czasy i tamten rynek muzyczny był formacją wyjątkową. Na swoim koncie ma również współpracę z najwybitniejszymi muzykami jazzowymi w Polsce, a wśród nich: Wojciech Karolak, Zbyszek Namysłowski, Jan "Ptaszyn" Wróblewski, Marek Bliziński, Henryk Miśkiewicz.

Od roku 1987, pomijając krótkie przerwy, Artystka współpracuje regularnie z Andrzejem Jagodzińskim. Jagodziński, to pianista, aranżer, kompozytor, wielka postać, jeżeli chodzi o polską scenę muzyczną. Ewa Bem ma na swoim koncie 15 płyt, setki zagranych koncertów zarówno w Polsce jak i w Ameryce, Azji, Afryce i oczywiście w całej Europie.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Koncert, którego będziemy mieli okazję posłuchać we Wrocławiu, to niepowtarzalna okazja by posłuchać tradycyjnych polskich kolęd, zabrzmią również kolędy amerykańskie do których tekst będzie po polski, a także utwory, które charakterem istotnie nawiązują do samych świąt, a opracował je nie nikt inny jak Andrzej Jagodziński. Serdecznie zapraszamy- RADIO WROCŁAW!

Skład:
- Ewa Bem- wokal
- na fortepianie zagra- Andrzej Jagodziński
- na trąbce zagra- Robert Majewski
- na kontrabasie zagra- Adam Cegielski
- na perkusji zagra- Czesław "Mały" Bartkowski

Zapraszamy już 6.01.2018 roku, godzina 18:00! Nie może Was tam zabraknąć!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl