Evgen Malinowski "Jedno serce - dwie ojczyzny"

Evgen Malinowski "Jedno serce - dwie ojczyzny"
Artysta urodził się w Rosji, ale zawsze był Polakiem. Właśnie w taki sposób odpowiada dziennikarzom, którzy namiętnie pytają, kim bardziej Malinowski się czuje.
Gdzie?
Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
Kiedy?
17 lipca 2019 od 19:30
Za ile?
1 zł

Evgen Malinowski i jego koncert pod tytułem: "Jedno serce dwie ojczyzny" nastąpi już 17-go lipca 2019 roku, w sopockim Teatrze Atelier imienia Agnieszki Osieckiej, znajdującym się przy Alei Franciszka Mamuszki 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu są za 1 złotówkę. Koncert promować ma album artysty, pod tytułem: "Live at Atelier". Usłyszycie Państwo natomiast pieśni samego Okużawy, Wysockiego oraz innych znanych muzyków.

Artysta urodził się w Rosji, ale zawsze był Polakiem. Właśnie w taki sposób odpowiada dziennikarzom, którzy namiętnie pytają, kim bardziej Malinowski się czuje. I choć połowę swojego życia spędził w Rosji, gdzie przyszedł na świat i został wychowany, to jednak drugą połowę przeżył w naszym kraju. Artyście przyszło żyć na przełomie wieków, jak również na przełomie ustrojowych oraz historycznych zmian społecznych, tak w Polsce, jak i na całej kuli ziemskiej. Odbywał podróż ze świata zniewalającej przyrody syberyjskiej oraz świata dumek, do świata, który pędzi w kierunku zero-jedynkowej, globalnej i twardej rzeczywistości.

Zatem koncert ma na celu opowiedzieć o drodze artysty -życiowej oraz artystycznej, jego uczuciach, czy też poglądach, którymi stara się z Państwem podzielić, ponieważ wybrał za swą misję zbliżanie różnych kultur.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl