Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Eurovolley Poland 2017

Eurovolley Poland 2017
 
Rywalizacja o mistrzostwa Starego Kontynentu w siatkowej piłce mężczyzn rozegra się w tym roku w Polsce.
gdzie?Ergo Arena Gdańsk
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk
kiedy?24 sierpnia 2017 od 17:30
za ile?40 zł
organizatorPolski Związek Piłki Siatkowej

Polski Związek Piłki Siatkowej to organizator Mistrzostw Europy w Gdańsku EUROVOLLEY POLAND 2017 - piłka siatkowa mężczyzn. 24 sierpnia organizatorzy zapraszają na mecz, który rozpocznie się o godzinie 17:30. Będzie to rozgrywka między Finlandią i Estonią.

Rywalizacja o mistrzostwa Starego Kontynentu w siatkowej piłce mężczyzn rozegra się w tym roku w Polsce. Mecze odbędą się w Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Krakowie. Podczas meczów zobaczymy na boisku wszystkich medalistów z ostatniej turniejowej edycji. Będą to Francuzi, Słoweńcy, Włosi, a także Polacy - Mistrzowie Świata z 2014 roku, Serbowie - zwycięzcy Światowej Ligi z 2016 roku, niezwykle klasowi Rosjanie, ambitni sportowcy z Belgii, Niemiec, Bułgarii, Finlandii oraz nieprzewidywalne drużyny z Czech, Estonii, Turcji, Słowacji, Hiszpanii i Holandii, która słynie z siatkarskiej tradycji.

Gdańsk stanie się areną dla rozgrywek zespołów z grupy A. Będą to drużyny z Polski, Serbii, Finlandii, Estonii. EUROVOLLEY POLAND 2017 to okazja do przeżywania wspólnych, kolejnych, wyjątkowych emocji towarzyszących rywalizacjom z udziałem doskonałych europejskich drużyn. To także wyjątkowa okazja do towarzyszenia polskiej reprezentacji w drodze po medal. Wszyscy kibice pamiętają emocje sprzed dwóch lat i mają nadzieję, że złoto znowu zostanie przypisane polskiej drużynie. Zachęcamy do gorącego kibicowania polskiej drużynie podczas światowego święta siatkówki!

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl