Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Europejskie Dni Dziedzictwa w Muzeum Armii Krajowej

Europejskie Dni Dziedzictwa w Muzeum Armii Krajowej
 
Projekt Wsypa – to pierwszy escape room w historii muzealnictwa w Krakowie, jeden z pierwszych w Polsce. Wyspa debiutuje w trakcie Europejskich Dni Dziedzictwa.
gdzie?Muzeum Armii Krajowej im. Gen. Emila Fieldorfa Nila
Wita Stwosza 12, 31-511 Kraków
kiedy?17 września 2017 od 11:00 do 17:00
za ile?bezpłatnie
organizatorMuzeum Armii Krajowej im. Augusta Fieldorfa "Nila" w Krakowie

Krakowskie Muzeum Armii Krajowej imienia Augusta Fieldorfa "Nila" kolejny już raz zaznacza swój udział w programie obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa. Organizatorzy zapraszają 17 września, w niedzielę - w godzinach od 11:00 do 17:00 na zwiedzanie ekspozycji Muzeum przy ulicy Wita Stwosza 12. W tym dniu wejście do Muzeum jest bezpłatne.

Oprócz darmowego zwiedzania ekspozycji organizatorzy zaplanowali również dodatkowe atrakcje:
* o godzinie 11:00 odbędzie się zwiedzanie wystaw pod opieką przewodnika. Obowiązuje rezerwacja miejsc.
* o równych godzinach: 17:00, 16:00, 15:00, 14:00 - wejście do escape roomu noszącego nazwę "Wsypa". Obowiązuje rezerwacja miejsc. Maksymalnie grupy mogą liczyć cztery osoby.

Projekt Wsypa – to pierwszy escape room w historii muzealnictwa w Krakowie, jeden z pierwszych w Polsce. Wyspa debiutuje w trakcie Europejskich Dni Dziedzictwa. Z pewnością warto przyjść oraz zmierzyć się z zagadkami ukrytymi w pokoju. Przestrzeń muzealnej Wyspy przeniesie uczestników aż do minionych czasów konspiracji w Polskim Państwie Podziemnym. Wyzwanie polegać będzie na oczyszczeniu lokalu. Czasu jest niewiele...... miejsce zaraz zostanie zdekonspirowane.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl