Ethno Jazz Festival: Tres Del Son - Noche en Cuba - koncert

Ethno Jazz Festival: Tres Del Son - Noche en Cuba - koncert
W trakcie naszego koncertu pod tytułem: "NOCHE EN CUBA" formacja TRES DEL SON postara się zabrać Państwa w podróż muzyczną na magiczną Kubę.
Gdzie?
Stary Klasztor - Music Pub & Restaurant
Purkyniego J. E. 1, 50-155 Wrocław
Kiedy?
26 lutego 2020 od 20:00
Za ile?
35 zł
Organizator
Stary Klasztor

Ethno Jazz Festival bardzo serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków muzyki kubańskiej. W trakcie naszego koncertu pod tytułem: "NOCHE EN CUBA" formacja TRES DEL SON postara się zabrać Państwa w podróż muzyczną na magiczną Kubę. Zespół składa się z pięciu świetnych muzyków, którzy pochodzą właśnie z Kuby. Repertuar obejmuje utwory tradycyjne w stylu legendarnego już "Buena Vista Social Clubu", jaki pokazał całemu światu popularne kubańskie piosenki, między innymi: "Dos Gardenias", "Guantanamera", czy "Chan chan". Te oraz inne utwory w wykonaniu oraz aranżacji grupy Tres Del Son, z całą pewnością przeniosą publikę wrocławską ze środka zimy polskiej na jakże gorącą i zawsze roztańczoną Kubę.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 26-go lutego 2020 roku, do wrocławskiego starego Klasztoru - Music Pub & Restaurant, znajdującego się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl