Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Eskaubei & Tomek Nowak Quartet feat. Mr Krime & Dominik Wania - koncert

Eskaubei & Tomek Nowak Quartet feat. Mr Krime & Dominik Wania - koncert
 
W skład grupy wchodzą jedni z lepszych muzyków jazzu młodego pokolenia: Kuba Płużek - piano, Alan Wykpisz - kontrabas, Filip Mozul - bębny.
gdzie?Harris Piano Jazz Bar w Krakowie
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków
kiedy?13 października 2017 od 21:30
za ile?25 zł

Eskaubei oraz Tomek Nowak prowadzą kontynuację promocji swojego drugiego albumu, który został wręcz świetnie przyjęty. Płyta nosi tytuł: "Tego Chciałem" z roku 2016. Na koncercie w Krakowie wystąpi zamiast Kuby Płużka w formie Gościa Dominik Wania. Formacja wystąpi razem z Misterem Krime'em. On również rozkręcał będzie after party.

Wystąpi przed Państwem zespół w składzie: Tomek Nowak zagra na trąbce, Dominik Wania zajmie się klawiszami, Adam Tadel zagra na kontrabasie, Filip Mozul zagra zaś na perkusji, Bartłomiej „Eskaubei” Skubisz będzie rapować, a Mr Krime obsłuży gramofony.

QUARTET ESKAUBEI & TOMEK NOWAK

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Jest to projekt, który stara się połączyć teksty rapera undergroundowego, najdłużej działającego w kraju z muzyką wyśmienitego trębacza, który znany jest, ponieważ współpracował, miedzy innymi z: Nigelem Kennedy, Amy Winehouse, Jarosławem Śmietaną, Massive Attack. W skład grupy wchodzą jedni z lepszych muzyków jazzu młodego pokolenia: Kuba Płużek - piano, Alan Wykpisz - kontrabas, Filip Mozul - bębny. Jaka jest w takim razie muzyka tego zespołu? Można ją określić mianem fuzji hip - hopu oraz improwizacji jazzowych, które są serwowane jako niczym nieskrępowane, a także niemieszczące się w bliżej określonych granicach, czy też ramach. Dalej słyszymy już tylko teksty rapowe, jednak bez banału.

Na koncert zapraszamy Państwa już 13-go października 2017 roku, do krakowskiego Harris Piano Jazz Bar, od godziny 21:30. Wstęp na wydarzenie kosztuje 25 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl