Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

ERROR 909 with Chris Liberator - koncert

ERROR 909 with Chris Liberator - koncert
 
Jest jednym z najbardziej znanych DJ-ów brytyjskich - Chris Liberator, bo o nim właśnie mowa jest także producentem muzyki techno.
gdzie?Klub Hydrozagadka w Warszawie
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
kiedy?9 września 2017 od 23:00
za ile?25 zł

Projekt pod nazwą Error jest dla nas w tym roku nadzwyczaj łaskawy oraz sam podpowiada, kiedy powinniśmy urządzić nocną schadzkę. Genialna edycja trzysta trzecia zainspirowała nas, aby tego roku zaprosić, nikogo innego, tylko ojca acid techno w Londynie - Chrisa Liberatora. Natomiast support zagra w stu procentach Warsaw Mechanism. Forever Collective Stay Up - Chris Liberator, Londyn, UK. Wystąpi przed Państwem również VJ Martinovna i wyżej wspomniany Warsaw Mechanism.

Jest jednym z najbardziej znanych DJ-ów brytyjskich - Chris Liberator, bo o nim właśnie mowa jest także producentem muzyki techno. Jest również właścicielem kilku muzycznych wytwórni i żywą legendą. Muzyk jest autorem już legendarnych dwóch części płyty-miksu, która pochodzi z serii, o nazwie: "It's Not Intelligent, It's Not Detroit But It's Fuckin' Aving It". Autorski longplay DJ-a "Set Fire" uznany został przez liczne magazyny za album 2000 roku.

Na koncert zapraszamy zatem serdecznie już 9 września 2017 roku, do warszawskiego Klubu Hydrozagadka, od godziny 23:00. Klub znajduje się przy ulicy 11 Listopada 22, natomiast wstęp na imprezę kosztuje 25 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl