Eros Ramazzotti - koncert
Eros Ramazzotti to wielki artysta, a także jeden z najpopularniejszych wokalistów włoskich, który już wkrótce wystąpi na jedynym występie w naszym kraju.
Gdzie?
Centralny Ośrodek Sportu Hala "Torwar"
Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa
Kiedy?
20 października 2018 od 18:00
Za ile?
199 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na długo wyczekiwany koncert wielkiej włoskiej gwiazdy, czyli Erosa Ramazzottiego. Koncert odbędzie się już 20-go października 2018 roku, w warszawskim Centralnym Ośrodku Sportu Hali "Torwar", znajdującym się przy ulicy Łazienkowskiej 6 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 199 złotych.

Eros Ramazzotti to wielki artysta, a także jeden z najpopularniejszych wokalistów włoskich, który już wkrótce wystąpi na jedynym występie w naszym kraju. Gwiazdę zobaczą Państwo zatem na żywo już 20-go października tego roku. Wyjątkowe wydarzenie muzyczne ma być częścią jego światowej koncertowej trasy.

Artysta obecny jest na muzycznej scenie już od lat osiemdziesiątych i posiada niesłabnącą popularność, a także wielką sympatię fanów właściwie na każdym kontynencie. W ciągu ponad trzydziesto - letniej artystycznej kariery Ramazzotti wydał aż osiemnaście studyjnych płyt oraz sprzedał więcej niż czterdzieści milionów albumów na całym świecie. Do najbardziej znanych płyt Ramazzottiego należą: „Tutte storie” i „Eros”, a także „Dove ce musica”. Ponad to udało mu się wylansować liczne międzynarodowe przeboje, jak między innymi: „Parla con me”, „Un'emozione per sempre”, „Più bella cosa” oraz sławny duet z samą Tiną Turner, pod tytułem: „Cose della vita”.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Artysta miał przyjemność występowania z gwiazdami, jak między innymi: Joe Cocker, czy sam Luciano Pavarotti. W roku 2018, w lipcu, w trakcie koncertu na Malcie Eros gościnnie wystąpił z najwspanialszym lirycznym tenorem na świecie, czyli Josephem Calleją. Występ miał miejsce z okazji jubileuszu dwudziesto-lecia artystycznej pracy tenora. Ramazzotti pojawił się także na licznych festiwalach międzynarodowych, na których występował na jednej scenie muzycznej ze sławami, jak miedzy innymi: Elton John i Rod Stewart.

Zatem warszawski koncert będzie bez wątpienia wyjątkowym wydarzeniem, zwłaszcza dla wszystkich sympatyków Erosa Ramazzottiego, włoskiej muzyki oraz popu. W charakterze już dojrzałego muzyka oraz gwiazdy naprawdę dużego formatu zaprezentuje w Warszawie najbardziej znane przeboje swej twórczości z ostatnich trzech dekad.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl