Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Enter Shikari - koncert

Enter Shikari - koncert
 
Są znani ze swych żywiołowych występów, zgarniają liczne nagrody, w kategorii najlepszego zespołu koncertowego.
gdzie?Klub Proxima w Warszawie
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa
kiedy?8 grudnia 2017 od 19:00
za ile?79 zł
organizatorAgencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Agencja Go Ahead bardzo serdecznie zaprasza Państwa na koncert zespołu Enter Shikari, który odbędzie się już 8-go grudnia 2017 roku, w warszawskim Klubie Proxima, znajdującym się przy ulicy Żwirki i Wigury 99 a. Wystartujemy o godzinie 19:00, zaś bilety wstępu na koncert kosztować będą 79 złotych.

Zatem przedstawiamy Wam formację Enter Shikari, która jest grupą brytyjską, grającą muzykę post hardcore’owom. Zespół powstał w roku 2003 w St. Albans. Stamtąd właśnie pochodzą tworzący grupę muzycy, czyli: Roughton „Rou” Reynolds, Rob Rolfe, Liam „Rory” Clewlow i Chris Batten. Jeszcze przed wydaniem albumu Brytyjczycy wyprzedali sławny klub londyński Astoria. Byli wówczas jednym z 2-óch zespołów, którzy tego dokonali. Debiutancka płyta zespołu, pt.: "Take to the Skies" ukazała się w roku 2007, 19-go marca, a promował ją singiel, jak na przykład: "Jonny Sniper". Już tydzień od premiery płyta zdobyła 4 miejsce na liście zwanej: Official UK Chart Album. Sprzedali więcej niż dwadzieścia osiem tysięcy egzemplarzy. Po dwóch latach wyszła kolejna płyta, pod tytułem: "Comon Dreads", na której można usłyszeć piosenkę, pt.: "Juggernauts". Album ten wyróżniał się głównie większa ilością elektronicznej muzyki.

W roku 2016, w październiku Enter Shikari prezentowali, ale nie zapowiedzieli wcześniej singiel, noszący tytuł: "Hoodwinker". Ten kawałek określono "atakiem na Boga" przez muzyków, a także jako wybuch wielkiej frustracji. Są znani ze swych żywiołowych występów, zgarniają liczne nagrody, w kategorii najlepszego zespołu koncertowego.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl