ENJOY by Tom Forester - koncert
To także podróż muzyczna po najwspanialszych dźwiękach imprezowych, ENJOY to również rozrywka na bardzo wysokim poziomie, czerpanie przyjemności do granic naszych możliwości
Gdzie?
Klub Vavavoom
Tadeusza Kościuszki 10, 34-500 Zakopane
Kiedy?
29 grudnia 2019 od 21:00

To z całą pewnością nie będzie zwyczajna niedziela, nie będzie to również zwykła impreza. Bo ENJOY by Tom Forester jest wydarzeniem zaimportowanym wprost z najlepiej rozpoznawalnej klubowej marki na całej kuli ziemskiej - Pacha. To także podróż muzyczna po najwspanialszych dźwiękach imprezowych, ENJOY to również rozrywka na bardzo wysokim poziomie, czerpanie przyjemności do granic naszych możliwości z imprezy oraz tańca. Niebanalny gust, czy też świetna muzyczna selekcja naszego Gościa specjalnego spowodują, iż wydarzenie ENJOY zagości na stałe w Waszych kalendarzach klubowych.

Line Up: Pacha Poznań/Tom Forester; Support/Marcin Szatan pseudonim Diabeł i special secret guest. Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 29-go grudnia 2019 roku, do zakopiańskiego Klubu Vavavoom. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl