Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

ENEJ - Kolędowanie z Enejem - koncert

ENEJ - Kolędowanie z Enejem - koncert
 
“Kolędowanie z Enejem” - niezwykły wręcz muzyczny projekt, odwołujący się do przebogatej, uwielbianej przez nas tradycji wspólnego kolędowania.
gdzie?Sala duża Impart
Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław
kiedy?27 stycznia 2018 od 18:30
za ile?50 zł

Ethno Jazz Festival bardzo serdecznie zaprasza Państwa na wspaniałe wydarzenie, jakim będzie "Kolędowanie z Enejem". Wieczór kolęd wraz z jednym z najbardziej popularnych folkowych zespołów w naszym kraju. Wręcz uwielbiany przez publikę Enej zaśpiewa dla Was najpiękniejsze kolędy już 27-go stycznia 2018 roku, we wrocławskiej Sali Dużej Impart (sala teatralna), znajdującej się przy ulicy Mazowieckiej 17. Zaczynamy o godzinie 18:30, a bilety wstępu kosztują 50 złotych.

“Kolędowanie z Enejem” - niezwykły wręcz muzyczny projekt, odwołujący się do przebogatej, uwielbianej przez nas tradycji wspólnego kolędowania. Tej zimy formacja Enej daje swym wiernym słuchaczom możliwość uczestnictwa w bardzo klimatycznym wydarzeniu, czyli w koncertach kolędowych. Ludzie uwielbiają przecież wspólne śpiewanie bożonarodzeniowych, świetnie znanych melodii, zaś energia, radość i młodość, znane fanom zespołu, dodadzą wiele uroku tym wspólnie spędzonym wieczorom.

“Kolędowanie z Enejem” - najbardziej znane i najbliższe sercom polskie pastorałki oraz kolędy, w aranżach autorskich formacji i urozmaicane melodiami pochodzącymi jakby "żywcem wyjęte" z Ukrainy. Wszystko to daje niepowtarzalny klimat, jak również możliwość spotkania się z młodymi oraz pełnymi pasji ludźmi, którzy kultywują tradycję i którzy odwołują się do swych korzeni.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl