En Tournée Kwiatkowscy Gdańsk - koncert
Pełna energii, wzruszająca podróż po francuskiej i polskiej muzyce, która przeniesie widownię w liczne emocjonujące chwile, w trakcie ponad półtora godzinnego koncertu, a także ich wspaniałych muzyków
Gdzie?
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Kiedy?
7 listopada 2018 od 17:00
Za ile?
79 zł

En Tournée, czyli Kwiatkowscy akustycznie. Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 7-go listopada 2018 roku, w gdańskiej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina, znajdującej się przy ulicy Ołowianka 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00, a bilety wstępu kosztują 79 złotych. Jedyna w swym rodzaju, wyjątkowa trasa koncertowa samych braci Kwiatkowskich.

Po odbytych już pięciu trasach koncertowych we Francji (Michał Kwiatkowski) oraz pięciu trasach po naszym kraju (Dawid Kwiatkowski) prędzej, czy też później na światło dzienne musiała wyjść pierwsza wspólna podróż po Polsce braci.

Odbędzie się kilkanaście koncertów w granicach tej trasy. Odbędą się one na najwspanialszych salach w kraju, wiele miesięcy przygotowań scenografii i świateł, jak również specjalne aranżacje. A wszystko to tylko dla Państwa!

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Pełna energii, wzruszająca podróż po francuskiej i polskiej muzyce, która przeniesie widownię w liczne emocjonujące chwile, w trakcie ponad półtora godzinnego koncertu, a także ich wspaniałych muzyków.

Mile widziany będzie ubiór adekwatny do sytuacji, ponieważ charakter trasy koncertowej, jak również wybranych miejsc koncertów jest podniosły.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl