Empire Gospel Choir - Gospelowe kolędowanie

Empire Gospel Choir - Gospelowe kolędowanie
Repertuar obejmuje typowe pieśni gospel, ale także zagraniczne i polskie hity.
Gdzie?
Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
Kiedy?
11 stycznia 2019 od 19:00
Za ile?
20 zł

Fundacja Wspólnota Gdańska bardzo serdecznie zaprasza Państwa do Ratusza Kultury w gdańskiej Oliwie na wspólne kolędowanie, razem z formacją Empire Gospel Choir. W trakcie koncertu usłyszą Państwo polskie kolędy, czy pastorałki, a także znane i lubiane świąteczne piosenki, a to wszystko w nietuzinkowych i własnych aranżach od grupy Empire Gospel Choir. Jest to chór, który pochodzi z Trójmiasta i powstał w roku 2012. dynamiczny oraz radosny, składający się z piętnastu osób zespół, który niesie dobrą nowinę przez śpiew oraz muzykę gospel.

Ponadto jest energia, którą formacja obdarza swych słuchaczy, zawsze daje uśmiech, zaś urzekające oraz niepowtarzalne wykony chwytają za serca. Repertuar obejmuje typowe pieśni gospel, ale także zagraniczne i polskie hity. Formacja ma za sobą liczne koncerty, studyjne nagrania, płytowe realizacje, jak również telewizyjne, miedzy innymi: TVN, Polsat, czy TVP. Natomiast ostatnim osiągnięciem chóru jest zdobycie miejsca drugiego na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Współczesnej Chóralnej, pod nazwą: Music Everywhere, rok 2017 (w roku 2016 zdobyli miejsce trzecie).

Również w roku 2017 chór zdobył także Dyplom Uznania, o nazwie: Pro Ecclesia et Populo, w zamian za artystyczne dokonania, jak również propagowanie muzycznej kultury. W granicach nagrody zespół wystąpił w Europarlamencie (Bruksela). Empire Gospel Choir koncertują ze swym obszernym programem gospelowym w licznych miejscach, ale są chętnie zapraszani na targi, gale oraz ślubne ceremonie. Współpracują czynnie ze stowarzyszeniami, ośrodkami kultury i fundacjami. Za jakiś czasu ukazać się ma pierwsza płyta formacji. Arleta Rusiecka jest założycielka i dyrygentką zespołu.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 11-go stycznia 2019 roku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl