Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Elvis Presley Show Symfonicznie Powrót Króla - koncert

Elvis Presley Show Symfonicznie Powrót Króla - koncert
 
Na koncercie usłyszycie Państwo same przeboje Króla, miedzy innymi: "Heartbreak Hotel", "Hound Dog", "Don't Be Cruel", "Love Me Tender", "Jailhouse Rock", "In The Ghetto", "One Night".
gdzie?Polska Filharmonia Kameralna
Moniuszki St. 12, 81-829 Sopot
kiedy?18 listopada 2017 od 20:30
za ile?100 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wyjątkowy koncert, który odbędzie się z okazji czterdziestej rocznicy śmierci wielkiego Elvisa Presleya. Wydarzenie organizuje agencja, o nazwie Prestige Concerts. Będzie to pierwszy w naszym kraju symfoniczny koncert, który w pełni poświęcamy twórczości króla muzyki rock’and’rollowej.

W trakcie koncertu usłyszą Państwo wielkie hity artysty w symfonicznych oryginalnych aranżach, w wykonaniu wybitnych muzyków. Do współudziału w koncercie zostali zaproszeni utalentowani soliści sceny muzycznej krajowej, którzy znani są na przykład z programów jak: "Bitwa na głosy", "Voice of Poland", "Mam Talent" (Gosia Janek i Michał Kaczmarek).

Na koncercie usłyszycie Państwo same przeboje Króla, miedzy innymi: "Heartbreak Hotel", "Hound Dog", "Don't Be Cruel", "Love Me Tender", "Jailhouse Rock", "In The Ghetto", "One Night". Jednak ten koncert nie dotyczy jedynie utworów Presley'a, ponieważ lubimy zabierać słuchaczy w podróż po różnorodnych gatunkach muzycznych. Zatem w nawiązaniu do pochodzenia Króla usłyszą Państwo dźwięki indiańskich plemion, natomiast korzenie europejskie Elvisa zostaną ujawnione przez muzykę charakterystyczną dla kultury szkockiej.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Elvis Presley jest ikoną popkultury wieku XX. To również aktor i symbol seksu. W trakcie koncertu postaramy się opowiedzieć Wam o różnych obliczach artystycznych Presley'a a także przedstawimy to na wizualizacjach multimedialnych.

Zapraszamy już 18-go listopada 2017 roku, do sopockiej Polskiej Filharmonii Kameralnej, znajdującej się przy ulicy Moniuszki Stanisława 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 100 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl