Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Eluktrick- koncert

Eluktrick- koncert
 
Już od początku zespół był swoistą mieszkanką zarówno stylów, jak i historii,które pomimo tego, że ciężko było im znaleźć wspólny mianownik bez problemu charakterystyczne i bardzo spójne brzmienie.
gdzie?Klub Piękny Pies
Bożego Ciała 9, 31-059 Kraków
kiedy?29 września 2017 od 20:00

Eluktrick, to zespół który daje mnóstwo emocji, to eksperyment i doświadczenie. Jeśli chodzi o nazwę grupy, to dosłownie i w przenośni "łut szczęścia" czyli "trick of luck". Grupa powstała w roku 2006, kiedy to przypadkowo w Krakowie spotkali się polski gitarzysta i amerykański tekściarz i wokalista. Już od początku zespół był swoistą mieszkanką zarówno stylów, jak i historii,które pomimo tego, że ciężko było im znaleźć wspólny mianownik bez problemu charakterystyczne i bardzo spójne brzmienie.

Ich debiutancka płyta to ‘ AdJustMeant’, która wydana została pod szyldem wydawnictwa Loose Wire Records, a dystrybucją zajęła się Rockers Publishing. W roku 2017 na rynku muzycznym pojawił się drugi album zespołu Eluktrick pod tytułem ‘ Hieroglyphic Apostrophes’. To bardzo dojrzały album na którym znajdziemy wiele symboli oraz odbędziemy muzyczną wędrówkę po gatunkach i stylach, co pokazuje nam jak bardzo każdy z członków zespołu rozwinął się w roli aranżera, tekściarza i muzyka. Zapraszamy już 29 września 2017 roku od godziny 20:00 do Klubu Piękny Pies w Krakowie na koncert Eluktrick.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl