Elton John - koncert
Artysta jest ikoną muzyki, genialnym wokalistą, kompozytorem oraz pianistą. Na swoim koncie posiada miliony sprzedanych albumów oraz dziesiątki zdobytych nagród
Gdzie?
Tauron Arena Kraków
Lema 7, 31-571 Kraków
Kiedy?
4 maja 2019 od 20:00
Za ile?
240 zł

Nie wolno Państwu przegapić ostatniej szansy, żeby zobaczyć na scenie legendarnego Eltona Johna. Artysta jest ikoną muzyki, genialnym wokalistą, kompozytorem oraz pianistą. Na swoim koncie posiada miliony sprzedanych albumów oraz dziesiątki zdobytych nagród, zaś jego wiernych fanów znajdziecie Państwo w każdej części kuli ziemskiej. W roku 2018, we wrześniu po raz ostatni John wyruszy w trasę koncertową, która ma potrwać trzy lata oraz objąć pięć kontynentów. Występ w Polsce będzie również przystankiem na tej trasie.

Tournee finałowe będzie wypełnione pasją oraz kreatywnością, które sprawiają jego fanom radość, wiele radości przez ostatnie dekady. Weście zatem udział w ostatniej magicznej trasie sir Eltona Johna!

Na koncert w Polsce zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 4-go maja 2019 roku, do krakowskiej Tauron Areny, znajdującej się przy ulicy Lema 7. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 240 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl