Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Ekonomalia 2017

Ekonomalia 2017
 
Startujemy 17 maja! Ten dzień jest największym świętem i najważniejszym dniem dla każdego studenta wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego.
gdzie?Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego
Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław
kiedy?17 maja 2017
za ile?bezpłatnie
organizatorSamorząd Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Ekonomalia, jest to ten czas w którym każdy student z Uniwersytetu Ekonomicznego będzie świętował przynależenie do akademickiej społeczności. Dzięki takim wydarzeniom, które odbędą się w maju, uczelnia staje się miejscem w którym integrują się wszyscy wrocławscy studenci, nie jest już tylko miejscem w którym odbywa się proces poszerzania wiedzy, zdobywania wykształcenia. Poza nauką, przychodzi również czas na wspólną rozrywkę.

Punkt kulminacyjny każdego z czterech dni świętowania, to oczywiście wspaniały koncert w trakcie którego scenę zdominują najpopularniejsi polscy artyści. Wydarzenie to, corocznie przyciąga ogromną, kilkudziesięczną publiczność. Już ponad pół wieku Ekonomalia dostarczają wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń na najwyższym poziomie, a wszystko to dlatego, iż wydarzenie przygotowywane jest z wielką dbałością o każdy, choćby najmniejszy szczegół. Takich emocji, nie dostarczy wam, żadne inne wydarzenie.

Startujemy 17 maja! Ten dzień jest największym świętem i najważniejszym dniem dla każdego studenta wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego. Przed nami 4 dni niezapomnianej zabawy w której udział może wziąć każdy! Jak mówi studenckie porzekadło... najlepsza impreza to ta, która zaczyna się w środę, a kończy w sobotę. Ekonomalia startują w środę, a otwierają je Akademalia. Kolejne dwa dni wypełnione będą ogromem atrakcji i rozrywek, które przygotowane zostały w kilkudziesięciu minieventach. Zwieńczeniem każdego dnia są wspaniałe koncerty z udziałem gwiazd. Ekononalia zakończy rejs statkiem oraz afterem.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Przebieg wydarzeń:
17.05- Akademalia
18.05- Hip-Hop Ekonomalia
19.05- UE LIVE
20.05- AFTER.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl