Ed Sheeran Night - Wojtek Kiełbasa - koncert
Wojtek Kiełbasa jest charyzmatycznym gitarzystą oraz wokalistą młodego pokolenia, który ma zamiar poprowadzić Państwa przez ten wieczór muzyczny.
Gdzie?
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
Kiedy?
14 listopada 2019 od 20:00
Za ile?
30 zł

Ed Sheeran Night już 14-go listopada 2019 roku, we wrocławskim Starym Klasztorze, znajdującym się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych. Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie, a zwłaszcza wszystkich wiernych fanów Eda Sheerana, bo odbędzie się wyjątkowy koncert, który poświęcamy twórczości właśnie tego artysty. Zaznaczcie sobie koniecznie w kalendarzach 14 listopad.

W niedawnym czasie końca dobiegła największa koncertowa trasa w historii muzycznej. "Divide Tour" okazało się oficjalnie najliczniej uczęszczaną i najbardziej kasową, co stanowi niemały powód do dumy, tak dla artysty, jak również dla jego fanów. Światło dzienne międzyczasie ujrzał album, pod tytułem: "No.6 Collaborations Project", który zrzeszył największe sławy rozrywkowej muzyki. Po jakże intensywnych latach komponowania i koncertowania nadszedł wreszcie czas na wypoczynek, co zapowiedział ostatnio sam Ed. Teraz już chcielibyśmy zrobić głęboki ukłon ku jego dorobkowi artystycznemu i ten koncert ma być niepowtarzalna okazją do tego. Wojtek Kiełbasa jest charyzmatycznym gitarzystą oraz wokalistą młodego pokolenia, który ma zamiar poprowadzić Państwa przez ten wieczór muzyczny. Nie mogłoby zabraknąć starszych hitów, jak między innymi: "Lego House" oraz "The A Team", jednak fani nowych płyta artysty z całą pewnością nie odejdą niezadowoleni. W takim razie na koncert zabierzcie Państwo dobre humory oraz chęci do wspólnego śpiewania. Widzimy się pod sceną.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl