Echa Miłości - przeboje German i Niemena
Echa miłości są zderzeniem dwóch krajowych gwiazd estrady, na naszej scenie. Gwiazdy te odcisnęły znamienne piętno na muzycznych scenach europejskich.
Gdzie?
Scena Kamienica
Lelewela J. 15, 53-505 Wrocław
Kiedy?
17 lutego 2018 od 18:00
Za ile?
30 zł
Organizator
Scena Kamienica

Miasto Wrocław może chwalić się do woli posiadaniem dwóch charyzmatycznych wokalistów. Ich głosy są porównywane do największych sław estrady polskiej XX wieku. Zaliczamy do nich, między innymi Inna Kamaryan, która jest śpiewaczką urodzoną w Uzbekistanie, jak Anna German. Przez krytyków jest uznawana jedną z lepszych interpretatorek twórczości tej znakomitej piosenkarki oraz tak zwany Wrocławski Niemen. To Jarosław Królikowski, posiadający głos przypominający do złudzenia głos Czesława Niemena, który jest autorem niezapomnianego "Snu o Warszawie", lub też "Dziwnego świata". Echa miłości są zderzeniem dwóch krajowych gwiazd estrady, na naszej scenie. Gwiazdy te odcisnęły znamienne piętno na muzycznych scenach europejskich.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, pod tytułem: "Echa miłości, czyli przeboje Niemena i German". Wydarzenie odbędzie się już 17-go lutego 2018 roku, na wrocławskiej Scenie Kamienica, znajdującej się przy ulicy Lelewela J. 15. Bilety wstępu kosztują 30 złotych, a zaczynamy o godzinie 18:00.

Obsada natomiast wygląda następująco: Inna Kamaryan zaśpiewa, Jarosław – Królikowski również zaśpiewa oraz Jerzy Jank, który zagra na fortepianie.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl