Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Dźwięki i Smaki Starej Warszawy!

Dźwięki i Smaki Starej Warszawy!
 
Wydarzenie to nawiązuje do przedwojennych tradycji towarzyskich spotkań oraz potańcówek na deskach.
gdzie?Pub Lolek
Rokitnicka 20, 02-131 Warszawa
kiedy?21 września 2017 od 20:00
za ile?bezpłatnie

Czy wiecie Państwo może jak wygląda miejski folklor? Jak dawna Warszawa bawiła się? W trakcie naszego wydarzenia Smaki i Dźwięki Starej Warszawy na Państwa czeka niezwykła i zarazem wspaniała podróż w czasy starej Warszawy. Wydarzenie to nawiązuje do przedwojennych tradycji towarzyskich spotkań oraz potańcówek na deskach. Zabraknąć nie mogłoby także cwaniaczków warszawskich oraz warszawskich smakołyków. Będzie nam przygrywać zespół, o wdzięcznej nazwie: "Menele" i Dj Kozak, natomiast ten wieczór uświetni swoimi występami Teatralna Grupa Warszawiaki.

Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą potańczyć, ale pamiętajcie o zabraniu ze sobą wygodnych butów, ponieważ będzie pełno okazji, by je wykorzystać. Z pewnością będzie wesoło, gwarno oraz z charakterem. Rozpiska wygląda następująco: najpierw potańcówka w rytm szlagierów warszawskich, w wykonaniu formacji Menele i Dj Kozak, później wystąpią Warszawiaki - Teatralna Trupa, na koniec Przysmaki Warszawskiej Kuchni.

Nasze przedsięwzięcie świetnie obrazują słowa Z. Uniłowskiego, Wspólny pokój. Co tu dużo mówić, chcemy pójść na wódkę. Może wybierzemy się razem? Do swej żony się zwrócił: Lunia, a Ty co o tym myślisz? - Iść można, ale żeby nie było rozpusty ze strony naszej i wyzysku od knajpiarzy.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zapraszamy już 21 września 2017 roku, od godziny 20:00, do warszawskiego Pubu Lolek. Wydarzenie bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl