Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Dzień Teatru Publicznego / Bilet za 300 groszy
Z pomocą policzenia bezpośrednich efektów oddziaływania ekonomicznego działającej na stałe instytucji artystycznej, zostało udowodnione niezbicie, iż teatr publiczny po prostu się opłaca.
Gdzie?
Teatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza - Scena A. Bazakbala
Chramcówki` 15, 34-500 Zakopane
Kiedy?
12 maja 2018 od 20:15
Za ile?
3 zł
Organizator
Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego

4 Dzień Teatru Publicznego będziemy obchodzić pod hasłem ekonomii. Cena biletu tegorocznego wynosi 300 groszy, czyli jedynie 3 złote. Jest to swoiste nawiązanie do wyników badania specjalnego, które w roku 2017 - jako pilotaż - przeprowadzał dla Teatralnego Instytutu imienia Zbigniewa Raszewskiego prof. Szkoły Handlowej Głównej Rafał Kasprzak. Z pomocą policzenia bezpośrednich efektów oddziaływania ekonomicznego działającej na stałe instytucji artystycznej, zostało udowodnione niezbicie, iż teatr publiczny po prostu się opłaca. Program obejmuje: Teatr imienia Stanisława Ignacego Witkiewicza, o nazwie: "PANOPTICUM".

Zapraszamy zatem Państwa bardzo serdecznie już 12-go maja 2018 roku, do Zakopanego. Teatr znajduje się przy ulicy Chramcówki 15. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:15.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl