Dzień 12 w ramach Hej Fest
Największa gwiazda polskiej sceny muzycznej - Dawid Podsiadło to artysta niezwykle skromny i jednocześnie bardzo charyzmatyczny
Gdzie?
Gubałówka
Zubka S., 34-500 Zakopane
Kiedy?
14 sierpnia 2016 od 20:00
Za ile?
35 zł

18 koncertów w niezwykłej, tatrzańskiej przestrzeni - to wydarzenie, w którym każdy powinien wziąć udział. Tylko na Gubałówce można słuchać muzyki rozkoszując się widokiem na Tatry. Taką możliwość daje nam udział w koncertach organizowanych 26 czerwca - 11 września na plenerowej scenie rozłożonej na wysokości 1123 m nad poziomem morza, czyli na samym szczycie Gubałówki. Na miejsce można dotrzeć na różne sposoby, organizatorzy polecają jednak kolej linowo – terenową. Koncert na takiej wysokości musi być koncertem na najwyższym poziomie. Hej Fest to impreza, na której pojawią się obok słynnych muzyków ci, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z show – biznesem. Organizatorom bardzo zależy na promocji młodych, ambitnych i ciekawych projektów muzycznych. Oprócz doświadczenia scenicznego młodzi artyści mogą zyskać wsparcie finansowe oraz mentorskie ze strony doświadczonych, popularnych zespołów. Pewnie wszystkim debiutantom marzy się trasa koncertowa z artystami, którzy podczas Hej Festiwalu wystąpią jako gwiazdy. Muzyk, od którego mogą się wiele nauczyć to Dawid Podsiadło.

Artysta wydał płytę debiutancką trzy lata temu. Do debiutu skłoniła go wygrana w popularnym programie Talent Show. Dzisiaj jest właścicielem drugiego krążka.

Największa gwiazda polskiej sceny muzycznej - Dawid Podsiadło to artysta niezwykle skromny i jednocześnie bardzo charyzmatyczny. To mężczyzna mocno stąpający po ziemi, twórca niezwykle utalentowany. Cechą rozpoznawczą jest niezwykły głos Dawida. Ceniony przez krytykę, nagradzany przez fanów – Dawid Podsiadło ma zaszczyt zaprosić na koncert w ramach Hej Fest Gubałówka, 14 sierpnia - godzina 20:00, wejściówka 35 zł. Przybywajcie! Hej!

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl