Dziecięce Studio Architektury. Budowanie to wyzwanie

Dziecięce Studio Architektury. Budowanie to wyzwanie
Mali Architekci tym razem postarają zmierzyć się z tematami dotyczącymi budownictwa.
Gdzie?
Centrum Poznawcze Hali Stulecia
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
Kiedy?
21 kwietnia 2018 od 11:00 do 13:00
Za ile?
35 zł
Organizator
Centrum Poznawcze Hali Stulecia

Poznawcze Centrum Hali Stulecia bardzo serdecznie Państwa zaprasza, aby wziąć udział w dwunastym już cyklu edukacyjnych warsztatów Dziecięcego Studia Architektury, pod tytułem: "Budowanie to wyzwanie. Materiały budowlane w architekturze". Mali Architekci tym razem postarają zmierzyć się z tematami dotyczącymi budownictwa. W trakcie trwania naszych warsztatów i bieżącego cyklu zadawać będziemy z pozoru niedorzeczne pytania oraz razem z Małymi Architektami postaramy się poznać różne materiały budowlane oraz ich zastosowanie praktyczne: od gliny, a także słomy, poprzez piaskowiec oraz granit, cegły i cement, po samo żelazo, szkło, beton oraz materiały budowlane z przyszłości.

Dowiemy się zatem jak dobrze związać beton oraz kto po raz pierwszy to uczynił? Co wspólnego ma Jan Gutenberg z wieżowcami ze szkła? Z jakich materiałów będą korzystać inżynierowie w przyszłości? A także czy budowlane materiały kiedyś może będą naprawiać się same?

Zapraszamy wszystkich ciekawych, by poznać odpowiedzi na powyższe pytania już 21-go kwietnia 2018 roku, do wrocławskiego Centrum Poznawczego Hali Stulecia, znajdującego się przy ulicy Wystawowej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do 13:00, zaś bilety wstępu kosztują 35 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl