Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Dziecięce Studio Architektury. Budowanie to wyzwanie

Dziecięce Studio Architektury. Budowanie to wyzwanie
 
Jak związać poprawnie beton oraz komu jako pierwszemu ta sztuka się udała? Co wspólnego ma Jan Gutenberg z wieżowcami ze szkła?
gdzie?Centrum Poznawcze Hali Stulecia
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
kiedy?7 kwietnia 2018 od 11:00 do 13:00
za ile?35 zł
organizatorCentrum Poznawcze Hali Stulecia

Centrum Poznawcze z Hali Stulecia pragnie Państwa bardzo serdecznie zaprosić, do wzięcia udziału w dwunastym cyklu edukacyjnych warsztatów Dziecięcego Studia Architektury, pod tytułem: "Budowanie to wyzwanie. Materiały budowlane w architekturze". Teraz nasi Mali Architekci będą musieli zmierzyć się właśnie z tematem dotyczącym budownictwa. W trakcie warsztatów cyklu bieżącego zadawać będziemy pytania, które tylko z pozoru mogą wydawać się szalone, a razem z naszymi Małymi Architektami poznamy różne materiały wykorzystywane w budownictwie oraz ich wszelakie zastosowania. Będzie zatem coś o glinie i o słomie, poprzez piaskowiec oraz granit, cegły i cement, aż po samo żelazo, szkło, beton, a także materiały budowlane wprost z przeszłych epok.

Padną ważne pytania, na przykład: Jak związać poprawnie beton oraz komu jako pierwszemu ta sztuka się udała? Co wspólnego ma Jan Gutenberg z wieżowcami ze szkła? Z jakich materiałów będą korzystali inżynierowi w przyszłości? Oraz czy budowlane materiały kiedyś będą naprawiać się same? Wizja wręcz utopijna, ale czy niemożliwa?

Już 7-go kwietnia 2018 roku zapraszamy do Wrocławia, przy ulicy Wystawowej 1. Zaczynamy od godziny 13:00, zaś bilety wstępu kosztują 35 złotych. Sukces murowany. Historia cegły znajdującej się w architekturze od bardzo dawna.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl