Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Dziecięce Studio Architektury „Ale architektura! UNESCO pod lupą”!

Dziecięce Studio Architektury „Ale architektura! UNESCO pod lupą”!
 
Pojawią się pytania o popularny pochód smoków i olbrzymów oraz o kuratelę UNESCO nad tym wydarzeniem.
gdzie?Centrum Poznawcze Hali Stulecia
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
kiedy?18 listopada 2017 od 11:00 do 13:00
za ile?35 zł
organizatorCentrum Poznawcze w Hali Stulecia

DZIECIĘCE STUDIO ARCHITEKTURY to wyjątkowy program edukacyjny zaaranżowany przez Centrum Poznawcze Hali Stulecia. 18 listopada zapraszamy do udziału w warsztatach, które tym razem zatytułowano „UNESCO pod lupą! Ale architektura!”. Będzie to już jedenasta odsłona w tym cyklu. Jak zawsze spotkanie oparte jest na autorskim pomyśle oraz ciekawym scenariuszu. Tym razem Mali Architekci zmierzyć się będą musieli z tematem dziedzictwa kulturowego.

Zadanych zostanie kilka istotnych, kluczowych pytań. Po pierwsze: czym jest i jak zdefiniować „dziedzictwo kulturowe”. Po drugie: Dlaczego ciąży na nas obowiązek ochrony tego dziedzictwa? Warto przeanalizować i zastanowić się nad Listą Światowego Dziedzictwa UNESCO. Pojawią się pytania o popularny pochód smoków i olbrzymów oraz o kuratelę UNESCO nad tym wydarzeniem.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy jednocześnie do przesyłania zgłoszeń. Konieczne jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji. Zgłoszenia, które pojawią się w dniu organizacji warsztatów nie będą brane pod uwagę. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Serdecznie zapraszamy 18 listopada! Od godziny 11:00 do godziny 13:00 w Centrum Poznawczym Hali Stulecia królować będzie hasło: Halo! Na liście UNESCO jest i nasza Hala.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl