Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Dziady The Forefathers' Eve by Piotr Orzechowski

Dziady The Forefathers' Eve by Piotr Orzechowski
 
Fabuła źródłowego tekstu zostaje tutaj oddana przez zestawienie przeciwstawnych sfer: sfery ludzkiej - improwizacja oraz sfery duchowej - sety elektroniczne.
gdzie?Teatr Muzyczny Roma - Duża Scena
Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa
kiedy?6 stycznia 2018 od 19:30

Projekt jest bezprecedensowym spotkaniem dwóch światów muzycznych, czyli muzyki akustycznej improwizowanej oraz współczesnej elektronicznej muzyki. W granicach projektu Piotr Orzechowski i High Definition Quartet, a także Igor Boxx z formacji Skalpel podejmą się muzycznej próby zinterpretowania obrzędu starosłowiańskiego, który został dokładnie opisany w II części "Dziadów" Adama Mickiewicza.

Fabuła źródłowego tekstu zostaje tutaj oddana przez zestawienie przeciwstawnych sfer: sfery ludzkiej - improwizacja oraz sfery duchowej - sety elektroniczne. Rolę uczestników rytualnych "Dziadów" wzięli na siebie członkowie kwartetu jazzowego, zaś Igor Boxx wciela się w przybyszy ze świata zmarłych. Całkiem nowy projekt pozostaje w wykonaniu Quartetu High Definition we współpracy z Igorem Boxxem jest nie jedynie rozmową dwóch sfer, ale także próbą oddania przez muzykę emocjonalnych stanów ich przedstawicieli.

Zapraszamy bardzo serdecznie już 6-go stycznia 2018 roku, do warszawskiego Teatru Muzycznego Roma, na jego Dużą Scenę. Teatr znajduje się przy ulicy Nowogrodzkiej 49. Zaczynamy o godzinie 19:30.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl