Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Dziady Kazimierskie - Stara Piwnica - Wrocław

Dziady Kazimierskie - Stara Piwnica - Wrocław
 
Dziady w swym dziadowskim graniu potrafią połączyć miłość do przyrody z również gorącymi uczuciami do samego Kazimierza Dolnego.
gdzie?Stara Piwnica Klub Muzyczny
Krupnicza 15, 50-075 Wrocław
kiedy?17 lutego 2018 od 20:00
za ile?25 zł

Wielmożny Wrocławia lud, niechaj stawia się na dziadowanie! Ponieważ Dziady Kazimierskie czas zacząć - legendy Kazimierza Dolnego, a także jego okolic. Dzieci wchodzą na wydarzenie za jeden uśmiech.

Dziady Kazimierskie, jak sama nazwa wskazuje są przedziwną oraz niesłychanie barwną formacją. Nazwa wiele opowiada o charakterze twórczości Dziadów Kazimierskich. Poznacie Państwo zatem legendę miasta oraz jego okolic. Dziady w swym dziadowskim graniu potrafią połączyć miłość do przyrody z również gorącymi uczuciami do samego Kazimierza Dolnego. Natomiast Panowie traktując swą twórczość oraz codzienność z wielkim przymrużeniem oka, potrafią bawić się muzyką jak nikt inny. Ich motto brzmi: Dziady nie są muzyką, ale stylem życia.

Zapraszamy serdecznie już 17-go lutego 2018 roku, do wrocławskiej Starej Piwnicy Klubu Muzycznego, znajdującego się przy ulicy Krupniczej 15. Zaczynamy o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl