Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Dziady Kazimierskie - koncert

Dziady Kazimierskie - koncert
 
Dziady Kazimierskie - sama nazwa tego wydarzenia, przedziwnego oraz niesłychanie barwnego mówi dużo o charakterze jego twórczości - to legenda Kazimierza Dolnego, a także jego okolic.
gdzie?Klub Piękny Pies
Bożego Ciała 9, 31-059 Kraków
kiedy?6 października 2017 od 20:00
za ile?20 zł

Krakowianie oraz Krakowiacy! Naszykujcie się na prawdziwe dziadowanie! To już tradycja, że w miesiącu październiku Dziady zjadą na Kazimierz krakowski. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy, a szczególnie tych którzy pragną zanurzyć się w baśniowo-magicznych opowiastkach o Kazimierzu Dolnym, zapraszamy również do wspólnych pląsów, ale bez żadnych dąsów.

Dziady Kazimierskie - sama nazwa tego wydarzenia, przedziwnego oraz niesłychanie barwnego mówi dużo o charakterze jego twórczości - to legenda Kazimierza Dolnego, a także jego okolic. Dziady chcą połączyć w swym dziadowskim graniu gorące uczucia płynące w stronę Kazimierza Dolnego z wielką miłością do otaczającej przyrody. Panowie potrafią bawić się muzyką jak nikt inny, ponieważ traktują, tak codzienność, jak również twórczość z przymrużeniem oka i dystansem. Ich mottem jest to, że Dziady to nie tyle muzyka, co styl życia.

Zatem zapraszamy Państwa już 6-go października, do Krakowskiego Klubu Piękny Pies, który znajduje się przy ulicy Bożego Ciała 9. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a wstęp na nie kosztuje 20 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl