Dżem symfonicznie - koncert
Grupa już od wielu lat wierna pozostaje własnemu szczeremu i prawdziwemu bluesowi. Formacja w przyszłym roku ma świętować swe czterdzieste urodziny.
Gdzie?
ICE Kraków Congress Centre
Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków
Kiedy?
14 października 2018 od 18:00
Za ile?
149 zł

Polska formacja, która gra muzykę na pograniczu bluesa oraz rocka, zagra dla Państwa swoje najwspanialsze przeboje w towarzystwie symfonicznej orkiestry. Ich największe hity, między innymi: "Whisky", "Harley mój", "Partyzant", "Sen o Wiktorii", "Czerwony jak cegła", "Wehikuł czasu", jak również wiele innych. Zespół Dżem jest legendą. To istny fenomen. Także mistrzostwo gatunku. Grupa już od wielu lat wierna pozostaje własnemu szczeremu i prawdziwemu bluesowi. Formacja w przyszłym roku ma świętować swe czterdzieste urodziny. Wręcz fantastyczny kontakt z publiką, ponad to umiejętność tworzenia absorbującego nastroju, instrumentalna maestria oraz swoboda solowych partii sprawiają, iż publika zawsze chce więcej Dżemu, w składzie: Beno Otręba - basowa gitara, Adam Otręba - gitara, Jurek Styczyński - także gitara, Janusz Borzucki - klawisze, Zbyszek Szczerbiński - perkusja, Maciej Balcar - harmonijka i wokal.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 14-go października 2018 roku, do krakowskiego ICE Congress Centre, znajdującego się przy ulicy Marii Konopnickiej 17. wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 149 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl