Dżem 40-lecie zespołu- koncert
Grali na jednej scenie między innymi z: Rolling Stonesami, ZZ Top, AC/DC, Claptonem czy Lynyrd Skynyrd, a ich kawałki gra ponad 50 zespołów, między innymi Metallica.
Gdzie?
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Kiedy?
17 listopada 2019 od 17:00
Za ile?
85 zł

Zespół, który połączył rocka, blues, reggae i country. Słyną z piosenek, które kochają koneserzy, ale i niedzielni słuchacze. Pierwsze odkrycie Jarocina. Dawali koncerty na niemalże wszystkich większych festiwalach w Polsce i na większości tych nieco mniejszych. Koncertowali nie tylko w Europie, ale i w Azji czy Ameryce Północnej. Grali na jednej scenie między innymi z: Rolling Stonesami, ZZ Top, AC/DC, Claptonem czy Lynyrd Skynyrd, a ich kawałki gra ponad 50 zespołów, między innymi Metallica.

Robili swoje, konsekwentnie trwali, kiedy dosięgnął ich brak zainteresowania ze strony mediów centralnych. Przetrwali także dwie ogromne tragedie, śmiertelny wypadek samochodowy i narkotykowy. Tyle wydarzyło się przez 4 dekady, bo właśnie tyle czasu upłynie w tym roku, odkąd zdecydowali się, by swoje życie oddać muzyce. Postawili na utwory własne, odrzucili covery, przeróbki krajowych i światowych przebojów. Tę decyzję odczuwamy po dziś dzień...

Rok 2019 to specjalne zaproszenie dla wszystkich Państwa do wspólnych akustycznych koncertów, celebrujących 40-lecie grupy Dżem! To koncerty na których musicie być, każdy jubileusz obchodzony jest na imponującą skalę!

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Zapraszamy serdecznie już 17 listopada 2019 roku do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina w Gdańsku o godzinie 17.00.
Cena biletu: 85 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl