Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Dwie premiery! Spektakl muzyczny Sztuka oddychania i Koncert zespołu Almost Jazz Group

Dwie premiery! Spektakl muzyczny Sztuka oddychania i Koncert zespołu Almost Jazz Group
 
Pierwsza część tego wieczoru to przedstawienie, pod tytułem: "Sztuka oddychania".
gdzie?Teatr Szekspirowski
Bogusławskiego W. 1, 80-826 Gdańsk
kiedy?29 października 2017 od 19:00
za ile?30 zł
organizatorGdański Teatr Szekspirowski, Fundacja Theatrum Gedanense

Przedstawienie muzyczne, pod tytułem: "Sztuka oddychania" oraz koncert formacji Almost Jazz Group. Bilety wstępu kosztują 30 złotych, a cały dochód przekazany zostanie na Dom Dziecka, znajdujący się w Gdańsku, przy ulicy Malczewskiego. Będzie to równocześnie inauguracja działalności wydawnictwa z Trójmiasta: WOOD & MOOD.

Pierwsza część tego wieczoru to przedstawienie, pod tytułem: "Sztuka oddychania". Swego rodzaju czterogłos intermedialny traktujący o oddychaniu, tak w sensie metaforycznym, jak i fizjologicznym. Za punkt wyjścia mamy natomiast album DE ARTE RESPIRANDI Mai Miro. Składa się nie niego unikatowe zjawisko, czyli muzyka kompozytorów nam współczesnych, jednak stworzona na barokowy flet.

Przed Państwem wystąpią: Maja Miro-Wiśniewska, która zagra na barokowym flecie, Joanna Czajkowska z Sopockiego Teatru Tańca, która z kolei zajęła się choreografią i tańcem, Agafia Wieliczko - również choreografia oraz taniec, Adriana Majdzińska, która zajęła się scenografią i instalacjami.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Druga zaś część tego wyjątkowego wieczoru będzie to koncert grupy Almost Jazz Group. Jest to pochodzący z Trójmiasta jazzowy kwartet, który został założony w roku 2012. Pomysłodawcą projektu był pianista Ignacy Jan Wiśniewski oraz akordeonista Paweł Nowak. Na koncercie usłyszą Państwo materiał z trzeciego albumu formacji, noszącego tytuł: "FADE OUT"

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 29-go października 2017 roku, do gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, znajdującego się przy ulicy Bogusławskiego W. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl