Dwa Sławy / Coś przerywa
Dwa Sławy powiedzą o tym, czego nie akceptujesz i nie lubisz w sobie, i uczynią to w sposób, który sprawi, że z pewnością ich pokochasz
Gdzie?
Klub Studencki Żaczek w Krakowie
Al. 3 Maja 5, 30-063 Kraków
Kiedy?
19 października 2018 od 21:00
Za ile?
40 zł

Serdecznie zapraszamy do Krakowa, do Klubu Studenckiego Żaczek, gdzie 19 października, o godzinie 21.00 odbędzie się koncert promujący nową płytę formacji Dwa Sławy zatytułowaną "Coś Przerywa". Naprawdę musimy porozmawiać? Czy miałem oddzwonić? Znowu zawaliłam? Halo? Nie można mi zaufać? Chyba coś przerywa, hmm ....

Dwa Sławy powiedzą o tym, czego nie akceptujesz i nie lubisz w sobie, i uczynią to w sposób, który sprawi, że z pewnością ich pokochasz.

Dwa Sławy to duet z Łodzi, który tworzą Rado Radosny i Jarosław Astek. Muzycy związani są na stałe z grupami "Uśpione miasto" oraz "Ustinstrumentalix". Od 2006 roku pracują pod swoim własnym szyldem, połączyli siły i stworzyli coś, co sprawia, że każdy dzień wydaje się, fanom i przypadkowym słuchaczom, piękniejszy i lepszy.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Już rok później pojawiają się pierwsze efekty współpracy. Na światło dzienne wychodzi ich pierwszy album, płyta zatytułowana „Dla sławy", a w niej charakterystyczne storytellingi Rado Radosnego przeplatane zgrabnie dźwiękami Astka. Rado i Astek zwyciężyli podczas dwóch festiwali rapowanej muzyki w Kętrzynie i w Gdyni. Zdobyli wyróżnienie w konkursie Radia WuDoo w 2008 na Demo Roku.

Kolejna pełnoprawna płyta formacji pojawiła się w 2011 roku. Album nosił tytuł "Muzyka kozacka". Na płytę przyszło czekać aż cztery lata, lecz trud ten opłacił się. Zaskakująco, podział ról się odmienił. Radek zaprezentował się przy mikrofonie, a Jarosław na bitmaszynie.

Piąty album ukazał się 9 stycznia. Zyskał tytuł „Ludzie sztosy”. Obok duetu, na płycie gościnnie pojawił się Quebonafide (raper) wraz z wokalistką Kasią Grzesiek. Wydawnictwo, podobnie jak i poprzednio trafiło do sprzedaży dzięki wytwórni Embryo Nagrani. Album uplasował się na siódmej pozycji listy OLiS, najpopularniejszych albumów w Polsce.

20 stycznia w 2017 roku duet zaskoczył kolejnym albumem „Dandys flow". Rok później na półkach pojawiła się płyta „Coś przerywa”. Premiera albumu miała miejsce 23 marca. Gościnnie na płycie pojawili się: Kasia Grzesiek, Kękę, Jarecki, Sarius. W prace nad płytą zaangażowali się czołowi polscy producenci.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl