Dub FX - koncert
Wspaniały styl Dub FXa swoje początki miał na rogach ulic na całym świecie. To, co być miało osobistą podróżą artysty, stało się w rezultacie początkiem światowego nowatorskiego tournée.
Gdzie?
Stocznia Klub B90
Doki 1, 80-958 Gdańsk
Kiedy?
18 listopada 2018 od 20:00
Za ile?
55 zł

DUB FX już tej jesieni wystąpi u nas w kraju! Mistrz niezależnej muzyki w granicach swej europejskiej trasy koncertowej wystąpi przed Wami w czterech miastach.

Wspaniały styl Dub FXa swoje początki miał na rogach ulic na całym świecie. To, co być miało osobistą podróżą artysty, stało się w rezultacie początkiem światowego nowatorskiego tournée. Show jedyne w swym rodzaju głównie bazuje na brzmieniu głosu Duba, ale wzbogaconym o efekty oraz zapętlenia. Natomiast zaowocowało to już trzyma płytami, na których prym wiodą fenomenalne wręcz mieszanki jazzu, hip-hopu, reggae, samby, drum’n’bassu oraz dubstepu i gdzie każdy niemalże dźwięk odnalazł się nie bez przyczyn.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 18-go listopada 2018 roku, do gdańskiego Klubu Stocznia B 90. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 55 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl