Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Drzwi - Spektakl Muzyczny

Drzwi - Spektakl Muzyczny
 
Spektakl porusza bardzo ważne kwestie, takie jak: rozbudzone ambicje wśród nastolatków, dominująca potrzeba akceptacji przez rówieśników.
gdzie?Służewski Dom Kultury w Warszawie
Bacha J. S. 15, 02-743 Warszawa
kiedy?11 czerwca 2017 od 17:00 do 17:50
za ile?13 zł
organizatorSłużewski Dom Kultury w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Służewskiego Domu Kultury w Warszawie na spektakl muzyczny pod tytułem "Drzwi". Jest to poruszająca opowieść o młodych ludziach, którzy borykając się z wieloma problemami, pukają do drzwi z napisem "kariera". Czy są wystarczająco gotowi, by zmierzyć się z trudami otaczającego ich świta?

Spektakl pod tytułem "Drzwi", nie jest tylko rozrywkową produkcją. Sztuka zwiera w sobie wiele głębszych przesłań, które warto dostrzec. Twórcy spektaklu dołożyli wszelkich starań, by zwrócić uwagę oglądających na jedno z bardziej powszechnych uzależnień młodych ludzi, jakim jest uzależnienie od Internetu oraz na dwa równie duże uzależnienia: portale społecznościowe i nadmierne przejmowanie się wyglądem.

Spektakl porusza bardzo ważne kwestie, takie jak: rozbudzone ambicje wśród nastolatków, dominująca potrzeba akceptacji przez rówieśników. Nie zabraknie także wątków moralnych, znaczenie przyjaźni w życiu młodego człowieka czy ponoszenie odpowiedzialności za swoje poczynania. "Drzwi" to spektakl muzyczny, a historia w nim przedstawiona, to przebieg eliminacji do telewizyjnego programu muzycznego.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl