Dropkick Murphys - koncert
W zeszłym roku formacja wydała dziewiątą płytę i równocześnie pierwszą zarejestrowaną poza miastem rodzinnym.
Gdzie?
Plener 33
Gdańsk
Kiedy?
16 czerwca 2019 od 19:00
Za ile?
130 zł

B90 przedstawia Państwu Dropkick Murphys, który to wystąpi przed Wami już 16-go czerwca 2019 roku, w gdańskim Plenerze 33. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 130 złotych.

Rok 1996, Boston, paru kumpli umierało z nudów, zatem postanowili założyć formację. Tak właśnie w niepozornej piwnicy powstał - Dropkick Murphys, stanowiący wyjątkowe połączenie irlandzkiego folku i punk rocka, które z wielkim zdziwieniem samej grupy znalazło liczne grono fanów na całej kuli ziemskiej.

W zeszłym roku formacja wydała 9-tą płytę i równocześnie pierwszą zarejestrowaną poza miastem rodzinnym. Artyści postanowili, że będą pracowali nad nią w bardzo wyludnionej dziurze, która przyszła im do głów. W taki właśnie sposób wylądowali oni w Teksasie - w El Paso. Tego efektem są: "11 Short Stories of Pain & Glory", czyli materiał przez licznych krytyków ogłoszony jednym z najwspanialszych w dorobku zespołu, jednak w trakcie koncertu w mieście Gdańsk (jedyny w naszym kraju podczas nadchodzącej trasy koncertowej) nie może zabraknąć starszych hitów, z jakże nieśmiertelnym, brzmiącym: "I'm Shipping Up to Boston".

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Dropkick Murphys zagoszczą w B90 razem z Interrupters oraz Creepshow.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl