Dream of Broadway - koncert
Oczywiście nie mogłoby zabraknąć także nowszych piosenek, które z kolei są zaliczane do kanonu melodii najpiękniejszych na Broadwayu
Gdzie?
Białołęcki Ośrodek Kultury (Głębocka)
Głębocka 66, 03-287 Warszawa
Kiedy?
7 kwietnia 2018 od 19:00

„Dream of Broadway” jest to projekt koncertowy, solowy Jakuba Wociala, który promuje jego pierwszy album. Jest jednym z najzdolniejszych w naszym kraju artystów muzycznego teatru młodego pokolenia, poza tym obdarzony wspaniałym oraz wybitnym wręcz talentem, doceniany wokalista oraz chętnie angażowany do ról pierwszoplanowych również za granicą. Przed Państwem zaśpiewa natomiast dzieła wielkiego Andrew Lloyda Webbera, czy Claudea Michela Schoenberga oraz Stephena Sondheima i Andrew Lippy.

Oczywiście nie mogłoby zabraknąć także nowszych piosenek, które z kolei są zaliczane do kanonu melodii najpiękniejszych na Broadwayu, między innymi: „Upiór w Operze”, „Miss Saigon", „Jesus Christ Superstar”, „Les Misérables i Nędznicy”, "Kinky Boots", "Waitress", „Taniec Wampirów” - utwór zresztą już kultowy. Artysta wystąpi razem ze świetną rosyjską pianistką, nazwiskiem Marina Komissartchik, a także z zaproszonymi Gośćmi: Maciejem Pawlakiem i Ewą Łobaczewską.

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 7-go kwietnia 2018 roku, do warszawskiego Białołęckiego Ośrodka Kultury (Głębocka), znajdującego się przy ulicy Głębockiej 66. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl