Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

DRAGON / Klub Muzyczny Liverpool - koncert

DRAGON / Klub Muzyczny Liverpool - koncert
 
Zatem Dragon chciałby się po latach w milczeniu, przypomnieć swym wiernym fanom. Mają w planach nagrać nową płytę, nad która zespół już intensywnie pracuje.
gdzie?Klub Muzyczny Liverpool
Świdnicka 37, 50-029 Wrocław
kiedy?20 października 2017 od 20:00

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie polską formację muzyczną - Dragon, która wykonuje thrash metal z naleciałościami death metalu. Zespół został założony w roku 1984, w mieście Katowice. Rozwiązano go jednak w roku 2000, ale przedtem wystąpili na Pierwszym Zlocie Fanów Metalliki - Katowice, wrzesień rok 2000. Formacja potem wznowiła działalność, jednak 8 września 2013 zmarł współzałożyciel grupy - Marek Wojcieski.

Zatem Dragon chciałby się po latach w milczeniu, przypomnieć swym wiernym fanom. Mają w planach nagrać nową płytę, nad która zespół już intensywnie pracuje. Do formacji doszedł także Krzysztof Fazee Oset, który jest basistą legendarnego zespołu, grającego metal - KAT.

Zapraszamy zatem na koncert, który odbędzie się już 20-go października 2017 roku, we wrocławskim Klubie Muzycznym Liverpool, znajdującego się przy ulicy Świdnickiej 37. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl