Dożynki Rybne (Święto Miasta)
W trakcie Dożynek nie mogłoby także zabraknąć kulinarnych pokazów i jarmarku, gdzie będą Państwo mogli kupić produkty lokalne rybne, czy też dzieła rzemieślnicze.
Gdzie?
Promenada Nadmorska
76–270 Ustka
Kiedy?
14 sierpnia 2019
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Urząd Miasta Ustki

Sierpniowe "Dożynki Rybne" są jedną z ważniejszych imprez cyklicznych, które na stałe zapisały się w kalendarzu usteckim. Są obchodzone jako oficjalne Święto Wojska Polskiego oraz Święto Ustki. Najwięcej dzieje się w porcie, a także na promenadzie, chociaż w programie znajduje się także: parada ulicą Polskiej Marynarki. Uczestnicy wezmą udział w rybackich zabawach, czy marynistycznych, są organizowane plastyczne warsztaty, pokazy naprawiania i szycia rybackich sieci, czy konkursy w ich zarzucaniu, jak również wiele imprez towarzyszących. W trakcie Dożynek nie mogłoby także zabraknąć kulinarnych pokazów i jarmarku, gdzie będą Państwo mogli kupić produkty lokalne rybne, czy też dzieła rzemieślnicze. Wieczór tradycyjnie stał się porą koncertów, a w tym szantowych. Tegoroczne gwiazdy Dożynek Rybnych to: Jamal i Jelonek. Rok rocznie Święto Miasta będzie połączone z obchodami Święta Polskiego Wojska.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 14-go sierpnia 2019 roku, do Ustki, Nadmorska Promenada. Wydarzenie jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl