Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Dożynki Rybne (Święto Miasta)

Dożynki Rybne (Święto Miasta)
 
W trakcie Dożynek nie mogłoby także zabraknąć kulinarnych pokazów i jarmarku, gdzie będą Państwo mogli kupić produkty lokalne rybne, czy też dzieła rzemieślnicze.
gdzie?Promenada Nadmorska
76–270 Ustka
kiedy?14 sierpnia 2019
za ile?bezpłatnie
organizatorUrząd Miasta Ustki

Sierpniowe "Dożynki Rybne" są jedną z ważniejszych imprez cyklicznych, które na stałe zapisały się w kalendarzu usteckim. Są obchodzone jako oficjalne Święto Wojska Polskiego oraz Święto Ustki. Najwięcej dzieje się w porcie, a także na promenadzie, chociaż w programie znajduje się także: parada ulicą Polskiej Marynarki. Uczestnicy wezmą udział w rybackich zabawach, czy marynistycznych, są organizowane plastyczne warsztaty, pokazy naprawiania i szycia rybackich sieci, czy konkursy w ich zarzucaniu, jak również wiele imprez towarzyszących. W trakcie Dożynek nie mogłoby także zabraknąć kulinarnych pokazów i jarmarku, gdzie będą Państwo mogli kupić produkty lokalne rybne, czy też dzieła rzemieślnicze. Wieczór tradycyjnie stał się porą koncertów, a w tym szantowych. Tegoroczne gwiazdy Dożynek Rybnych to: Jamal i Jelonek. Rok rocznie Święto Miasta będzie połączone z obchodami Święta Polskiego Wojska.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 14-go sierpnia 2019 roku, do Ustki, Nadmorska Promenada. Wydarzenie jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl