donGURALesko koncert
Album pod tytułem "LATAJĄCE RYBY", to już 10 solowa, studyjna płyta donGURALesko.
Gdzie?
Klub Studencki "MEDYK"
Dębowa 7, 80-210 Gdańsk
Kiedy?
27 września 2019 od 20:00
Za ile?
30 zł

Zapraszamy Państwa na koncert, który promować będzie najnowszy mixtape GURALA pod tytułem "Miłość szmaragd i krokodyl" oraz album pod tytułem "Latające Ryby". Wraz z Guralem na scenie pojawi się TY MAS i Zorak, który specjalnie dla was poprowadzi ten wieczór, jasne jest więc, że możemy się spodziewać dużej dawki beatboxu i klasycznego rapu.

Album pod tytułem "LATAJĄCE RYBY", to już 10 solowa, studyjna płyta donGURALesko. Ostatni mixtape "Miłość, Szmaragd i Krokodyl" był nieco zwariowany, przyjęty jednak bardzo gorąco przez fanów, jednak teraz nadszedł czas na coś poważniejszego. Socjologia miesza się tutaj z realizmem magicznym, jawa ze snem, a metafizyka z nauką. Za produkcję muzyczną odpowiedzialni są czołowi polscy producenci, tacy jak: Ceha/CCT, White House czy The Returners, a także Ci reprezentujący nową szkołę: James Wantana, Tailor Cut oraz KillyrGod. Płyta "Latające Ryby", to swoista kontynuacja myśli z ostatnich płyt Magnum Ignotum: Preludium i Dom Otwartych Drzwi, które zamykają pewien etat życia twórczego donGURALesko.

Zapraszamy serdecznie już 27 września 2019 roku do Gdańska do Klubu Studenckiego "MEDYK" o godzinie 20.00 na wieczór pełen wrażeń!
Cena biletu 30 zł.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl