Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Dominika Barabas - koncert

Dominika Barabas - koncert
 
Głównym atutem artystki jest bardzo charakterystyczny wokal, nieszablonowe podejście do muzycznej produkcji oraz oryginalne czasem nawet bajkowo-kosmiczne, teledyski.
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?9 grudnia 2017 od 20:00
za ile?30 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Dominikę Barabas, która jest piosenkarką, kompozytorką, aranżerką oraz autorką tekstów utworów. Na swoim koncie ma już trzy albumy autorskie: "Cień" z roku 2009 Ballada Stowarzyszenie, "Zbiór Porannych Bzdur" z roku 2013, dzięki Universal Music Polska, a także "Rustykalny Cyrk" z roku 2016, dzięki Polskiemu Radiu. Głównym atutem artystki jest bardzo charakterystyczny wokal, nieszablonowe podejście do muzycznej produkcji oraz oryginalne czasem nawet bajkowo-kosmiczne, teledyski.

Ostatnia płyta zebrała pochlebne recenzje od krytyków i dzięki temu wokalistka wystąpiła na prestiżowych imprezach, jak miedzy innymi: Męskie Granie, Festiwal Muzycznych Producentów, o nazwie Soundedit Festival, Festiwal Piosenki - Opole, gdzie była finalistką SuperPremier w roku 2016, Opole Songwriters Festival, a także Festival TransVocale.

Na koncert zapraszamy już 9-go grudnia 2017 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54B. Startujemy o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl