Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Dolnośląski Festiwal Rowerowy

Dolnośląski Festiwal Rowerowy
 
Festiwal stanowi kompilację targów rowerowo-turystycznych z licznymi panelami dyskusyjnymi.
gdzie?Hala Stulecia - tereny zewnętrzne
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
kiedy?20 maja 2017
organizatorHala Stulecia

Weekendowe święto, zaplanowane od 20 do 21 maja 2017 roku, dedykowane zostało rowerzystom i pasjonatom aktywnego spędzania wolnego czasu. Miłośnicy ruchu, sportu i dwóch kółek będą bardzo mile widziani w Hali Stulecia - we Wrocławiu, ulica Wystawowa 1.

Festiwal stanowi kompilację targów rowerowo-turystycznych z licznymi panelami dyskusyjnymi. Pojawią się warsztaty oraz wydarzenia plenerowe. Między innymi: rywalizacje sportowe, zabawy dla milusińskich, pokazy, treningi z mistrzami kolarskimi oraz piknik w czarujących zakątkach Hali Stulecia.

Organizatorzy imprezy kierują zaproszenie w stronę osób, które zajmują się kolarstwem zawodowo oraz do tych pasjonatów, którzy traktują pasję amatorsko. Mile widziani będą ci, dla których rower to świetna forma wypoczynku oraz goście, dla których rower to po prostu doskonały środek transportu. Zapraszamy wszystkich zapaleńców, którzy cenią dwa kółka za to, że dzięki nim mogą poznawać i odkrywać uroki tej bliższej i ciut dalszej okolicy. Podczas Festiwalu, oprócz aktywnego udziału w świetnych zabawach, uczestnicy będą mogli między innymi wyposażyć się w niezbędny sprzęt rowerowy oraz skorzystać z porad ekspertów i co najważniejsze - obrać kierunek dla swoich wypraw kolarskich.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl