Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Dolnośląska Giełda Fonograficzna

Dolnośląska Giełda Fonograficzna
 
Zwykle giełda oferuje kilka tysięcy przeróżnych płyt reprezentujących różne gatunki od rocka po metal i jazz. Są też albumy popowe i te reprezentujące alternatywną i elektroniczną muzykę.
gdzie?Klub Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych we Wrocławiu
Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław
kiedy?5 sierpnia 2017 od 13:00 do 15:00
za ile?bezpłatnie
organizatorKlub Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych

Klub Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych we Wrocławiu ma zaszczyt zaprosić na cykliczną imprezę kulturalną, która odbywa się w klubie przy Grabiszyńskiej 56 zawsze w pierwszą sobotę miesiąca. Tym razem data przypada na 5 sierpnia. Impreza startuje o 13:00 i potrwa do 15:00. Serdecznie zapraszamy na Dolnośląską Giełdę Fonograficzną!

Dolnośląska Giełda Fonograficzna stanowi doskonałą okazję do tego, by uzupełnić ukochane kolekcje płyt. To pretekst do nabyci nowych nagrań, wymianie krążków z innymi kolekcjonerami. Najistotniejszy jest fakt, że można przy okazji spotkać się i rozmawiać w niezwykle przyjaznej atmosferze.

Zwykle giełda oferuje kilka tysięcy przeróżnych płyt reprezentujących różne gatunki od rocka po metal i jazz. Są też albumy popowe i te reprezentujące alternatywną i elektroniczną muzykę. Dominującym nośnikiem jest winyl, ale bez trudu odnaleźć można także płyty CD i kasety magnetofonowe. Wystawcy oraz kupujący mają bezpłatny wstęp na giełdę. Sezon wiosenno-letni pozwala umiejscowić stoiska tuż przy wejściu, dlatego warto odwiedzić Firlej w tym okresie. Słoneczna aura tylko wzmocni pozytywne emocje, które zawsze towarzyszą muzycznym zakupoholikom przy łowieniu intratnych okazji.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl