Dog Eat Dog "All Boro Kings" Set - koncert

Dog Eat Dog "All Boro Kings" Set - koncert
Z okazji dwudziesto-pięcio lecia płyty „All Boro Kings”, formacja zagra specjalnie dla Was set, który składa się przede wszystkim z materiału z roku 1994.
Gdzie?
Progresja Music Zone - Duża Scena (Main Stage)
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
Kiedy?
3 października 2019 od 19:30
Za ile?
90 zł
Organizator
Knock Out Productions

Knock Out Productions ma zaszczyt zaprezentować Państwu dwa koncerty polskie zespołu Dog Eat Dog. Z okazji dwudziesto-pięcio lecia płyty „All Boro Kings”, formacja zagra specjalnie dla Was set, który składa się przede wszystkim z materiału z roku 1994. Dog Eat Dog łącza w swej twórczości elementy punka, rapu, metalu oraz funku, zaś ich ostatnim studyjnym wydawnictwem jest EP, pod tytułem: „Brand New Breed”, wydana w roku 2018, dzięki nakładowi Metalville Records. Grupa Dog Eat Dog tego roku świętuje 25-lecie bardzo popularnej płyty, pod tytułem: „All Boro Kings”, natomiast koncerty jubileuszowe również zahaczają o dwa polskie miasta. Dog Eat Dog wystąpią w naszym kraju już 3-go października, w warszawskiej Progresji i 4-go października, w mieście Bielsko-Biała, Klub Rude Boy.

Dog Eat Dog - Stany Zjednoczone, rap metal, funk i hardcore punk. Optymizm, kapitalny groove oraz zaraźliwą energię posiada w swej ofercie załoga pochodząca z samego New Jersey. Oferta ta nie zmieniła się od roku 1990, kiedy formacja powstała. Obecny skład podstawowy zespołu tworzą: John Connor (wokal), Brandon Finley (perkusja), Dave Neabore (chórki, gitara basowa) oraz Roger Haemmerli (gitara). Podczas koncertu formacja powiększa się o kilku muzyków, oczywiście miedzy innymi o saksofonistę.

Slimboy ze Szwajcarii grają rocka alternatywnego oraz punk rocka. Rzadko niestety mawia się o Szwajcarii myśląc o zespołach punkowych, czy alternatywnych, co nie oznacza, iż nie ma tam godnych naszej uwagi formacji, jakie poruszają się po takich muzycznych obszarach. Jedna z nich, która powstała z początkiem XXI wieku to właśnie trio Slimboy z Bazylei.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 3-go października 2019 roku, do warszawskiego Klubu Progresja Music Zone - Duża Scena, przy ulicy Fort Wola 22. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 90 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl