DOFE - Regionalny Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej Admirał I - odwiedź nas już dziś

DOFE - Regionalny Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej Admirał I - odwiedź nas już dziś
Po raz piąty odbędzie się setki wydarzeń oraz odwiedzi nas tysiące ludzi w całej Polsce przez 3 dni w miesiącu maj.
Gdzie?
Admirał I" Regionalny Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej "Uzdrowisko Świnoujście"
Stefana Żeromskiego 13, 72-601 Świnoujście
Kiedy?
11 maja 2018 od 12:00 do 14:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju

Dni Otwarte Europejskich Funduszy (DOFE) są największym wydarzeniem dla europejskich projektów w naszym kraju. Po raz piąty odbędzie się setki wydarzeń oraz odwiedzi nas tysiące ludzi w całej Polsce przez 3 dni w miesiącu maj. A wszystko to dzięki beneficjentom, odwiedzającym wówczas drzwi swych projektów, oferującym zniżki, czy darmowe wejściówki bądź po prostu zaprezentują Państwu projekty realizowane dzięki unijnym środkom.

Dni Otwarte Europejskich Funduszy - Ośrodek Regionalny Leczniczej Rehabilitacji Admirał I - odwiedźcie nas już dziś! Zapraszamy serdecznie 11-go maja 2018 roku, od godziny 12:00 do 14:00. Pośród licznych atrakcji zapewniamy, między innymi: zwiedzanie budynku, możliwość korzystania z darmowego zabiegu rehabilitacyjnego, zapoznanie się z ofertami świnoujskiego uzdrowiska, konsultacja z pielęgniarką, która zbada Państwu ciśnienie, poziom cukru oraz BMI.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania jesteśmy do Waszej dyspozycji. Wydarzenie jest bezpłatne, a jego organizatorem jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl